Як усунути "Помилка 506" в Google Play Market?

Кілька днів тому ми в черговий раз зіткнулися з повідомленням "Помилка 506" при спробі завантажити додаток з Google Play Маркета. Це вже просто розлютило, тому що кожен раз, коли намагаєшся завантажити додаток, завантаження благополучно починається і триває до самого кінця, а в фіналі на екрані виникає знущальне повідомлення: "Додаток не може бути завантажено через помилку 506". Витративши час на кілька безрезультатних спроб, ми зрозуміли, що справа зовсім не в самому додатку - його-то якраз інші користувачі завантажують і запускають абсолютно спокійно. Довелося шукати спосіб впоратися з проблемою, і наші пошуки рішення виявилися успішними. Тепер ми можемо поділитися з вами своїм досвідом, а точніше, тими методами, які працюють найефективніше.


Також читайте:


 • Помилка 924 Google Play Market
 • Помилка 110 Гугл Плей Маркет
 • Найпошщиреніші помилки Плей Маркета

 • Метод 1: Очистити кеш і дані


      Зайти в розділ "Налаштування";

      Перейти до налаштувань додатків (Залежно від телефону, цей розділ називається просто "Додатки");
      Обрати все";
      За допомогою прокрутки вниз відшукати Play Маркет;
      Вибрати "Очистити дані і кеш".


  Після того, як ви це зробили, потрібно примусово зупинити роботу програми. Для цього необхідно виконати наступні дії:

      Так само, як показано вище, знайти Сервіси Google Play;
      Очистити дані і кеш-пам'ять;
      Потім знайти Google Services Framework;      Google Open Services Framework, відкрити цей пункт меню і вибрати "Очистити кеш і дані".


  Тепер спробуйте перезавантажити пристрій завантажити додаток. Цей метод вдало працював для багатьох користувачів і, сподіваємося, допоможе вирішити проблему і вам теж. Якщо ж спроба позбутися від "Помилки 506" виявилася невдалою, переходите до наступного методу.

  Метод 2: Вийняти картку пам'яті

  Цей спосіб досить простий:

      Зайдіть в "Налаштування" -> Далі в "Пам'ять" -> Прокрутіть вниз і виберіть "Вилучити SD-карту";  Вийняти картку пам'яті


      Відкрийте Google Play -> Завантажте ще раз додаток, яке видає вам повідомлення про помилку;      Після успішної установки поверніться в "Налаштування" -> "Пам'ять" -> Натисніть на "Підключити SD-карту"


  Якщо ці кроки не працюють, спробуйте витягти карту SD перш ніж встановлювати програму механічно. Метод повинен спрацювати. Якщо ж знову невдача, і "Помилка 506" продовжує з'являтися, переходите до наступного методу.

  Метод 3: Видалити і додати обліковий запис Google


      Зайдіть в розділ "Налаштування" -> Далі "Облікові записи" -> знайдіть Google;  Видалити і додати обліковий запис Google

      Видаліть всі облікові записи Google;
      Поверніться в Google Play Маркет і заново увійдіть в свій аккаунт;
      Прийміть всі умови Google і параметри налаштування Google, потім запустіть Google Play Маркет і завантажте додаток.


  Видалення і додавання облікового запису Google вирішило проблему для багатьох користувачів, так як причина появи помилки 506 часто криється саме в обліковому запису Google. Якщо метод допоможе і вам, то роботу можна вважати закінченою. В іншому випадку доведеться зробити ще одну спробу.

  Метод 4: Змініть настройки пам'яті


  Більшості користувачам це вирішило проблему. Після зміни налаштувань пам'яті вони отримали можливість завантажити додаток без будь-яких складнощів і повідомлень про помилку, що відображаються на екрані.
  Дії для зміни настройки пам'яті:

      Зайти в розділ "Налаштування" -> "Пам'ять" -> "Бажане місце установки";
      Натисніть на цей пункт - з'явиться спливаюче меню з трьома варіантами (внутрішня пам'ять, SD-карта або "на розсуд системи");
      Виберіть опцію "На розсуд системи";
      Відкрийте Google Play, ще раз завантажте додаток, яке дає вам повідомлення про помилку.


  Цей метод теж виявився неефективним? Доведеться діяти в обхід всіх заборон - завантажити старішу версію APK-файлу для цього конкретного додатка і встановити її. Після цього перейти на Google Play і оновити додаток, щоб отримати його останню версію. Якщо вам досить і попередньої версії програми, можна взагалі не морочитися з оновленням програми через Google Play і використовувати стару версію (APK).

  Сьогодні ми показали кілька способів, які допомагають виправити помилку 506 при завантаженні додатків з Google Play. Різні методи працюють для різних людей, і, сподіваємося, ви також змогли впоратися з цією проблемою. Дайте нам знати в коментарях, який метод спрацював в вашому випадку. Якщо ж ви знайшли власний шлях до вирішення проблеми, розкажіть про нього нашим читачам. Ми завжди раді новим ідеям і будемо вдячні за будь-яку інформацію по темі, якої ви вважаєте за можливе поділитися.

  0 коментарі:

  Дописати коментар