Пульт для Android: управління телевізором зі смартфона

Додатки дивують своїми можливостями: крім розваг вони виконують корисні функції, наприклад, пульта для телевізора.

У Google Play є багато програм. Розглянемо кращі і розповімо, як це працює.

Зовнішній вигляд більшості нагадує звичайний «диванний інструмент» - цифрові кнопки, кнопки перемикання гучності і перегортання каналів, клавіші меню і так далі.Перше, в чому потрібно переконатися, - чи є у телевізора підключення до інтернету. Якщо так, і у вас Smart TV, то все відмінно. В іншому випадку функція недоступна. Додатки працюють через підключення по Wi-Fi, а смартфон і телевізор повинні бути підключені до однієї мережі.

Універсальні додатки


Google Play пропонує завантажити безкоштовний пульт декількох видів. Випробувавши більше десятка утиліт з високим рейтингом і позитивними відгуками, можна переконатися, що вони далеко не ідеальні. Більшість не працюють, видаючи такі причини:

  • На ньому не встановлено програми, розширення, оновлення. Далі йде посилання на їх установку.
  • Неможливо підключитися до телевізора: «Ні підключення», «Телевізор не підключений до даного Wi-Fi з'єднання». Або просто зависає в пошуку на невизначений час без результату.
  • Серед перерахованих в списку моделей ТВ немає потрібної марки і моделі. Додаток згортається.

На щастя, є приємні винятки, наприклад, AnyMote Universal Remote.
AnyMote Universal Remote + WiFi


Після установки програма швидко знаходить потрібний ТБ, а на екрані з'являється запит на підключення нового пристрою.Після підтвердження інструмент повністю замінює звичайний пульт.

Пульт для смартфона спеціалізовані пульти

Спеціалізовані пульти

Пульти для конкретних марок телевізорів, встановлені на Android-пристрій, працюють бездоганно. Ми перевірили це на прикладі TV Remote for Samsung.
TV Remote for Samsung

Через меню потрібно зайти в «Налаштування» і вибрати «Автоматичне виявлення ТБ». Програма почне пошук, по завершенні якого з'явиться результат. Натисніть «Ок» і користуйтеся новим пультом на телефоні!

android Пульт


Кращий варіант, коли телевізор і смартфон зроблені однією компанією. Пропозиція скачати подібний додаток для такої пари можна зустріти на офіційному сайті фірми, а в деяких смартфонах він навіть є стандартною утилітою.

Пульт на смартфоні - дуже зручно! Якщо базовий вийшов з ладу або сіли батарейки, вас врятує додаток.

0 коментарі:

Дописати коментар