Код помилки 906 Google Play Market

Помилка 906 виникає при спробі встановити або оновити додаток на Android-пристрої. У більшості випадків повторна спроба встановити програму проходить гладко, але буває і інакше - помилка жевріє, додаток не завантажується. Ви постійно стикаєтеся з помилкою 906 в Google Play Маркеті, але не можете знайти способи її позбутися? Пошуки ефективного вирішення проблеми закінчуються тут і зараз. Ми зібрали методи, які допомогли користувачам усунути помилку 906, і пропонуємо вам скористатися ними.

Помилка 906 Google Play Market


Спосіб 1: очищення кешу і видалення даних

1. Зайти в розділ "Налаштування" -> далі "Додатки" -> знайти Google Play маркет> Очистити дані і кеш;

Код помилки 906 Google Play Market


2. Зайти в розділ "Налаштування" -> далі "Додатки" -> знайти Сервіси Google Play -> Очистити дані і кеш;3. Аналогічним чином знайти Google Services Framework -> відкрити Google Services Framework -> Очистити кеш і дані;4. Перезавантажити пристрій і спробувати завантажити додаток.

Примітка: Деякі джерела рекомендують те ж саме зробити з менеджером завантажень (Download Manager). Ми залишаємо вирішення цього питання на ваш розсуд.

Багатьом користувачам цей метод допомагає, але це не означає, що він спрацює для всіх. Тому пропонуємо альтернативний варіант вирішення проблеми.

Спосіб 2: Витяг SD-карти пам'яті


1. Зайти в розділ "Налаштування" -> далі "Пам'ять" -> знайти і вибрати пункт "Витягти SD-карту";


error 906


2.Відкрити Google Play -> Заново завантажити додаток, який видав вам повідомлення про помилку;
3. Після успішної установки, повернутися в "Налаштування" -> "Пам'ять" -> знайти і вибрати пункт "Підключити SD-карту".


Якщо ці кроки не працюють, можна спробувати витягти SD-карту з Android-пристроя перш ніж встановлювати програму, а по її завершенні вставити назад в слот. Якщо помилка 906 нікуди не зникла, і встановити додаток як і раніше не вдається, спробуйте застосувати наступний метод.
Примітка: У деяких користувачів повідомлення про помилку 906 з'являється лише при спробі оновити додаток, розміщене на SD-карті пам'яті. Вони можуть вирішити проблему, прибравши його в власну пам'ять Android-пристрої. Для цього необхідно виконати наступні дії:

  1.     Зайти в "Налаштування", далі "Додатки", вибрати "Всі";
  2.     Відшукати додаток, при оновленні якого видається помилка 906;
  3.     Виберіть "Перемістити в телефон";
  4.     Відкрийте Google Play і обновіть додаток;
  5.     Перемістіть додаток з власної пам'яті смартфона назад на SD-карту.


Спосіб 3: Видалення оновлень Google Play

Є ймовірність того, що оновлення Google Play можуть стати причиною виникнення помилки 906 (це пов'язано з проблемами сумісності софта). Ви можете спробувати вирішити проблему, повернувшись до попередньої версії маркету, а для цього вам потрібно буде видалити оновлення. Робиться це так:

1. Зайти в розділ "Налаштування" -> далі "Додатки" -> Знайти Google Play Маркет -> вибрати "Видалити оновлення".
2. Перезавантажити пристрій і спробувати заново завантажити додаток.


Будемо сподіватися, що один з трьох наведених тут способів вам неодмінно допоможе позбутися від помилки 906, і додатки будуть оновлюватися і завантажуватися з Google Play Market без неприємних сюрпризів. Якщо ж у вас є власний досвід вирішення проблеми, будемо вдячні вам за інформацію про нього. Розкажіть в коментарях, як ви впоралися з помилкою 906 - ваш рада може виявитися рятівним для кого-то з користувачів.

0 коментарі:

Дописати коментар