QR code на AliExpress

QR code на AliExpress

AliExpress з усім світом крокує в нові технології і робить все для зручності покупців. Сьогодні ми розглянемо QR code. Що ж це таке і «з чим його їдять»?


QR code (Кюар код) - це матричний код, який при скануванні відсилає вас на одне з посилань.


Для чого потрібен код на AliExpress?


А потрібен він в двох випадках:

  1.     Знайти товар з сайту в мобільному додатку
  2.     Підтвердити вхід з мобільного додатку на сайт

Перше. Ні для кого вже не секрет, що робити покупки в мобільному додатку вигідніше, адже як правило на багато товарів в такому випадку дається знижка. Так що уявімо ситуацію, що ви знайшли якийсь товар з браузера на комп'ютері, але побачили що в додатку воно продається зі знижкою. Як же швидко відкрити його в додатку? Для цього нам і потрібен наш код.

Відкриваємо код на сторінці з товаром (він буває не на всіх товарах), для цього наводимо курсором на рядок «Більше вигідних угод в додатку» Відкриється віконце з нашим кодом. Головне не зводити курсор з цього рядка, інакше код сховається назад. 


Тепер відкриваємо додаток AliExpress на своєму смартфоні і натискаємо на верхній правий кут, щоб включити сканер. 


Далі наводимо сканер на код і він моментально його зчитує і автоматично відкриває потрібний товар. Друге. Часто трапляється ситуація, що покупець не пам'ятає свій пароль, а потрібно зайти в свій особистий кабінет з браузера, але при цьому логін і пароль введені в додатку. Щоб не витрачати час на відновлення пароля, нас виручить QR code. Натискаємо на кнопку «Увійти» і нам відкриється стандартна сторінка зі входом.Далі наводимо курсор на куточок QR коду і нам відкриється повний код.


Як і в першому випадку треба його відсканувати і в додатку підтвердити свій вхід. Тепер оновіть сторінку і вуаля, ви можете спокійно здійснювати покупки.

0 коментарі:

Дописати коментар