Як заробляють на іграх, коли гра стала джерелом доходів?

Комп’ютерні ігри – це відмінний спосіб розслабитися після робочого або навчального дня, розвинути реакцію та кмітливість і просто розважитися. А ще це захоплення може принести реальні гроші. Способів кілька.


Стати бета-тестеромКомпанії, які розробляють ігри, зацікавлені в тому, щоб їхні творіння були кращі та цікавіші, але не у всіх знайдуться ресурси самостійно виявити баги та недоліки. І тоді вони вдаються до допомоги геймерів, які знаходитимуть помилки та повідомлятимуть про них, розкажуть про враження від гри, підкажуть, чого не вистачає і що потрібно доопрацювати. Тобто ви займаєтеся улюбленим хобі – граєте в ігри, причому в ті, які ще навіть не вийшли на ринок, – і отримуєте за це гроші. Іноді навіть чималі. Щоб стати платним бета-тестером потрібно знайти сайти, які пропонують таку роботу (Google в допомогу), зареєструватися і чекати пропозицій. Чим геймер кращий та відомий, тим більше у нього шансів та пропозицій.

Створити блог або канал з летсплеями на YouTube


Заробляти в цьому випадку можна на розміщенні реклами. Однак важливо бути не тільки крутим геймером, а й хорошим оповідачем, фотографом, відеооператором, словом, людиною творчою і грамотною. А ще терплячою та працьовитою. Тому що перш ніж до вас потягнуться рекламодавці, знадобиться створити чимало цікавих статей або роликів і зробити свій блог або канал популярним.

Продавати персонажів, ігрову валюту і ресурси


Ваше завдання – вибрати ігри та багато і якісно грати, виконувати завдання, накопичувати ресурси. Потім на певних сайтах (а іноді безпосередньо на сайтах ігор) можна все це продати тим, хто не здатний самостійно прокачати свого персонажа, заробити стільки ігрової валюти, зброї і тому подібних речей, або просто не хоче витрачати на це час. Можна продавати навіть акаунти в онлайн-іграх. Але будьте уважні – вибирайте надійні інтернет-ресурси, щоб уникнути обману.

Брати участь в чемпіонатах з кіберспорту


Кіберспорт – явище досить нове, але вже має фанатів по всьому світу. Авторитетні турніри збирають тисячі і десятки тисяч глядачів в реалі, а трансляції – мільйонні аудиторії біля моніторів. До речі, українці в кіберспорті – серед лідерів. Наші команди регулярно виграють світові чемпіонати, у сотні геймерів, які заробили найбільше грошей, четверо – представники України, при цьому двоє з них – у першій п’ятірці. За даними 2015 року, українець Данило Dendi Ішутін отримав 455615,83 долари на 43 турнірах, а Олександр XBІCT Дашкевич — 453311,74 долари на 41 турнірі.

Тож, виграші у разі перемоги чималі. Звичайно, пробитися в світові чемпіонати вийде не одразу. Але, отримавши досвід на менш серйозних відкритих турнірах (природно, з меншим призовим фондом), можна намагатися штурмувати лігу професійну.

Поради геймерам-початківцям


Вибирайте ті ігри та Інтернет-ресурси, в яких можна виводити ігрову валюту. Більше грайте самі і дивіться летсплеї, щоб вивчати техніку інших гравців. Розвивайте увагу, стратегічне і тактичне мислення, реакцію, вчіться комунікації з членами команди. І ще один важливий момент. Для того щоб грати і вигравати у інших геймерів, потрібен не лише сучасний комп’ютер з достатньою системною пам’яттю, потужним процесором і відеокартою, але й спеціальні периферійні пристрої. Особливо клавіатури і миші, адже саме від них найчастіше в грі залежить – пан або пропав. Тому і вимоги до них – особливі, адже в екстремальних ігрових ситуаціях час затримки може виявитися вирішальним фактором для результату бою. Але на мишу Logitech G900 Chaos Spectrum геймер може сміливо покластися. Частота опитування 1 мс і оптимізоване бездротове з’єднання (втім, цей пристрій може працювати і з проводом) на частоті 2.4 ГГц забезпечить неймовірну швидкість реагування навіть при різкому прицілюванні. Крім того, G900 оснащена найчутливішим оптичним сенсором PMW3366 з ексклюзивною технологією налаштування найвищої точності відстеження. Аматори і професіонали підтверджують, що це кращий на ринку датчик для ігрової миші. Він на будь-якій швидкості забезпечує виняткову точність відстеження та чітко реагує на рухи руки. Крім того, геймер легко може налаштувати мишу під свої потреби. Захоплення долонею, кінчиками пальців, «кігтем», лівою рукою або правою – зручно буде в будь-якому випадку. Шарнірні металеві кріплення і система натягу з металевими пружинами на правій і лівій кнопці гарантують чітке і точне натискання з швидким спрацьовуванням. А ще Logitech G900 Chaos Spectrum можна налаштувати на власний смак: запрограмувати колір і яскравість підсвічування, оживити за допомогою «дихаючих» світлових ефектів, або встановити спеціальний режим сну, коли пристрій не використовується. Однієї зарядки вистачить на 32 години гри, а це повноцінний бій на час вікенду. Про зниження заряду миша повідомить вас сама. При цьому зупиняти гру не знадобиться – можна просто переключитися на провідний режим і продовжувати. Грати в задоволення, а, може, і з користю для гаманця.

0 коментарі:

Дописати коментар