Несподіваний кінець архіву або незнайомий формат.

Досить часто виникають проблеми при відкритті архівів, викачаних з інтернету. При відкритті завантажених файлів з'являється повідомлення про помилку, яке може виглядати так: «Несподіваний кінець архіву або незнайомий формат», «неправильний формат файлу або неправильний розмір» або ж виводиться повідомлення про пошкодження архіву.Причин виникнення подібних помилок кілька і давайте їх розглянемо.Найпоширеніша причина полягає в тому, що при скачуванні файлу стався збій і файл архіву був завантажений на комп'ютер не повністю. Який конкретно збій стався байдуже, так як причин може бути тисяча - це могли бути тимчасові проблеми на сайті, на якому знаходиться скачуваний файл, проблеми на стороні провайдера, через якого ви виходите в інтернет або щось сталося на вашому комп'ютері, що вплинуло на процес закачування файлу ... загалом, не важливо що сталося, важливо що в цьому випадку рішенням проблеми буде повторна закачування файлу архіву.

Ну а щоб не допустити подібні пошкодження повторно, я рекомендую використовувати програми менеджери завантажень, начебто Download Master. По-перше, подібні програми дозволяють дещо скоротити час завантаження, а по-друге, як правило, вони дозволяють повернутися до завантаження файлу пізніше і навіть тимчасові проблеми з інтернетом в цьому разі не призведуть до пошкодження файлу архіву і ви зможете його надалі легко розпакувати ,Наступною поширеною причиною появи подібних помилок може бути більш стара версія архіватора, встановленого на вашому комп'ютері. Зайдіть на офіційний сайт архіватора, яким ви користуєтеся і скачайте останню версію. Я вже неодноразово стикався з тим, що установка на комп'ютер більш свіжої версії архіватора WinRar вирішувала ці проблеми. Думаю, що і з іншими архіваторами ситуація може бути аналогічна.


Ну і також не варто забувати ще про одну причину виникнення подібних проблем. Якщо ви завантажуєте файл з файлообмінника, то існує ймовірність (хоч і невелика), що даний файл вже знаходиться на файлообміннику в пошкодженому стані. В цьому випадку навряд чи можна зробити щось, хіба що звернутися до творця файлу, що далеко не завжди буває можливим.

Загалом, якщо ви завантажуєте архів якоїсь програми з офіційного сайту розробника і виникають проблеми, описані вище, то по-перше, переконайтеся, що розмір завантаженого файлу відповідає оригіналу (розмір файлу зазвичай вказується на сторінці, звідки ви його завантажуєте) і якщо це не так, то скачайте файл знову. Ну і якщо повторне скачування не допомогло, то поновіть програму-архіватор.

0 коментарі:

Дописати коментар