Як зробити скидання даних на BRAVIS Mega/ hard reset

Вітаю вас, останнім часом мені задають питання як зробити hard reset на  телефонах BRAVIS, сьогодні я вирішив написати першу статтю яка буде про Bravis Mega. 


Перше, що ми будете робити, коли захочемо зробити жорстке скидання на BRAVIS мега це  натиснувши і утримуючи кнопку  гучності вгору + Home (додому) і також кнопку живлення одночасно. (у деяяких випадках ще кнопку "додому")


Тоді ви повинні побачити логотип телефону, який з'явиться  на екрані, а потім потрібно повільно, одночасно відпустити кнопки.
Наступним кроком є натискаючи кнопки гучності - рухаємось до "стирання даних"  Wipe dataПотім натисніть кнопку Home (додому), щоб вибрати цей пункт

Дальше вам будуть надані варіанти і ви повинні вибрати видалити всі дані (YES --) за допомогою клавіш вниз, і підтвердити клавішою додому)


Після того як ви успішно виконується апаратне скидання на телефоні потрібно вибрати команду перезавантаження зараз ( reboot system now), і, нарешті, натисніть кнопку, щоб підтвердити, що ви вибрали це. Тепер ви успішно скинули дані на вашому телефоні.


 

0 коментарі:

Дописати коментар