Додаток сервіси Google Play зупинено, помилка

Чи траплялося вам стикатися з ситуацією, коли працюючи з декількома налаштуваннями на вашому телефоні, щоб внести певні зміни, або просто досліджуючи можливості настройки вашого апарату, ви раптом отримували повідомлення про зупинку роботи сервісів Google Play "Додаток сервіси Google Play зупинено", після якого вже не могли продовжувати свої маніпуляції?


 "Приложение сервисы Google Play остановлено"

Скажемо відразу: якщо ви таке повідомлення про помилку отримали, то немає абсолютно ніяких причин для паніки. Вам просто потрібно спробувати виправити ситуацію за допомогою одного із способів, які ми сьогодні запропонуємо, і продовжити спокійно працювати з настройками смартфона. Виникла помилка сервісів Google Play пов'язана не з вашими діями і не з вашим апаратом, а з втратою якихось переданих даних на одному з етапів налаштування. Це навіть не помилка, а технологічний збій, в результаті якого деякі дані загубилися або не могли бути відслідковані, і сервіси Google Play в кінцевому підсумку втратили цей зв'язок, тому їх робота зупинилася.

Існують різні причини, за якими помилка сервісів Google Play може статися, і ми, відповідно, будемо обговорювати різні методи вирішення цієї проблеми. Як вже було сказано вище, причини зупинки роботи сервісів Google не можна назвати абсолютно точно, так як вони криються в особливостях технології передачі даних. Але збій зазвичай відбувається, коли ви робите деякі зміни в настройках операційної системи Android. Спробуйте зробити пропоновані нами кроки послідовно - в залежності від того, що саме пішло не так, ви можете виправити помилку одним із цих способів.

Спосіб 1: Очистити кеш

Одним з можливих шляхів вирішення проблеми зупинки роботи сервісів гугл плей є очищення кеша системного додатку Google Play Services. Для цього необхідно зайти в Налаштування та вибрати розділ "Додатки" (Applications). Тепер потрібно вибрати диспетчер додатків і натиснути на вкладку "Всі". Далі знаходимо сервіси Google Play і натискаємо на нього один раз - бачимо можливості настройки для цього додатка. Вибираємо опцію "Очистити кеш", натискаємо. Після того, як ви успішно очистили кеш з цього додатка, необхідно перезавантажити смартфон, щоб уникнути помилки сервісів Google Play в майбутньому.
Додаток сервіси Google Play зупинено, помилка


Спосіб 2: Скинути параметри програми

Щоб скинути налаштування програми, необхідно за допомогою менеджера додатків (Application Manager) перейти до налаштувань сервісів Google Play точно так же, як і в попередньому способі, а потім натиснути на вкладку "Всі". Тепер відшукайте табличку "Ще" у верхньому правому куті екрану і натисніть на неї. Далі з'явиться меню, яке запропонує серед варіантів "Скинути налаштування програми". Натисніть на цей рядок. Для того, щоб гарантувати набуття чинності зроблених вами змін, просто перезавантажте телефон і повідомлення "Додаток сервіси Google Play зупинено" має зникнути назавжди.
Або може бути кнопка просто зупинити додаток, тоді нажимаємо на неї.Спосіб 3: Додати свій аккаунт Google заново

Якщо ж ви все ж продовжуєте стикатися з тією ж проблемою, то зайдіть в налаштування і знайдіть розділ "Облікові записи". Натисніть на нього, і ви отримаєте список облікових записів, які ви створили на пристрої. Ваш аккаунт Google теж буде в списку. Натисніть на Google, а потім натисніть на Вашу електронну адресу електронної пошти на сторінці. Після того, як ви натиснете на Вашу електронну адресу електронної пошти, ви будете переміщені на сторінку, яка містить інформацію про те, як ваш обліковий запис Google працює на пристрої. Знайдіть символ 3 точки в верхньому правому куті пристрою, натисніть на нього, що відкрився список перейдіть до рядка "Видалити обліковий запис". Натисніть на неї, щоб ваш обліковий запис Google був видалений.

Як тільки це буде зроблено, ви повинні будете повторно додати свій обліковий запис Google на пристрій. Для цього необхідно перейти в розділ Налаштування, а потім в розділ "Облікові". Там натисніть на "Додати обліковий запис" і виберіть обліковий запис Google. Далі ви повинні будете ввести свій Gmail (адреса електронної пошти) і слідувати інструкціям, щоб завершити додавання облікового запису Gmail на пристрій. Цей спосіб неодноразово допомагав користувачам впоратися з помилками при установці додатків Google Play і, зокрема, з помилкою сервісів Google Play.Є власні методи виправлення помилки? Розкажіть про них в коментарях. Ми впевнені, що ваш варіант вирішення проблеми "У додатку сервіси Google Play сталася помилка" буде гідно оцінений вдячними користувачами.

0 коментарі:

Дописати коментар