Вибачте, сталася помилка в Instagram, вирішення проблеми

Левова частка нововведень в програмному забезпеченні соціальних мереж не проходить гладко. Деякі з них викликають різку критику членів спільноти через невдало оновленого дизайну або банального незручності, але є і такі, які супроводжуються появою проблем в роботі мережі.

Саме така помилка виникає останнім часом у багатьох користувачів Instagram при спробі увійти в свій акаунт з телефону. Нічого дивного - розробники видають одне оновлення за іншим і, можливо, в гонитві за досконалістю упустили щось важливе. Проте, при належній наполегливості вихід знайдеться з будь-якої ситуації. Ми вирішили розповісти вам про те, як впоратися з проблемою «Вибачте, сталася помилка» при вході в Instagram.

Представляємо зібрані в мережі поради:
1 спосіб: Спробуйте зайти в свій акаунт з іншого телефону. Як це не дивно, але спосіб іноді спрацьовує.

2 спосіб: Спробуйте зайти в Instagram за допомогою Facebook. Ймовірно, вам неодноразово пропонувалося пов'язати два своїх акаунта в цих соціальних мережах, і якщо ви на це пішли, то з помилкою входу розберетеся легко. Досить авторизуватися через профіль Facebook, прив'язаний до акаунту в Instagram.

3 спосіб: Зайти в web-версію в Instagram. Проблему зі входом це не вирішить, але переглянути стрічку вам все-таки вдасться.


4 спосіб: Зайти в Instagram під Windows 10. Виявляється, на ноутбуці (крім MacBook) можна спокійно користуватися Direct'ом і зайти в акаунт Instagram за допомогою версії додатка, написаної під Windows. Зайшли? Можете почитати директ і відповісти на повідомлення, але настійно рекомендуємо до закінчення сеансу зайти в налаштування, знайти пункт "Друзі на Facebook", увімкнути свій профіль в Facebook і трохи почекати, поки акаунти не зв'яжуться між собою. Після цього у вас завжди буде в розпорядженні легкий спосіб повернути доступ, як це показано в п.2.

5 спосіб: Запустити веб-версію Instagram (Instagram.com), авторизуватися в ній і зайти в налаштування. Там відшукати опцію "Тимчасово заблокувати мій акаунт" і вибрати її, натиснувши на рядок. В якості причини потрібно вибрати "проблеми зі входом", після чого підтвердити свій запит на тимчасове блокування і забути про проблему години на 3. З блокування обліковий запис повертається за допомогою логіна. Невідомо, що там відбувається за ці три години, але у переважної більшості користувачів проблема зі входом в Instagram вирішилась саме цим способом.

6 спосіб: Видалити додаток і встановити його заново (природно, мова йде про Instagram). Іноді метод спрацьовує.

7 спосіб: Скидання апарату до заводських налаштувань. Кажуть, що цей спосіб теж допоміг кільком користувачам. Можете спробувати і ви, але не забудьте зробити резервну копію, щоб не втратити всю інформацію, що зберігається на смартфоні.

8 спосіб: Якщо жоден зі способів не допоміг, залишається тільки останнє рішення: знайти на екрані напис «допомога з входом в систему». Вона бліда і погано помітна, потрібна нам інформація, а саме, перший із запропонованих варіантів допомоги, в повному обсязі відображається на екрані. Проте, вибираємо його і вписуємо в потрібну графу адресу електронної пошти, після чого натискаємо "Відправити електронного листа" і чекаємо заповітний конвертик від Instagram. Лист відкриваємо, знаходимо велику синю кнопку і натискаємо на неї. Далі слід питання, за допомогою якої з програм ви хотіли б відкрити посилання - вибираємо Instagram і закріплюємо це рішення натисканням рядки "Використовувати цей вибір завжди".


Залишається тільки привітати всіх, кому допомогли ці поради, і попросити користувачів, знайшли своє рішення, поділитися ним в коментарях.

13 коментарі:

 1. не має архіву розповідей і я не бачу їх у людей

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. можливо стара версія програми, спробуйте оновити

   Видалити
 2. Коли переглядаю історії Instagram вибиває.Чому???

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. можливо стара модель телефона, чи стара версія програми

   Видалити
 3. Не можу підписатися на користувачів !

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Можливо обмеження, якщо підписались за день на велику кількість користувачів,
   спробуйте зачекати 7 днів, якщо і далі не буде працювати функція, то потрібно писати в супорт

   Видалити
 4. Не можу увійти в дірект. Пише що збій програми. Що робити?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Оновити версію програми, старі версії перестають підтримувати

   Видалити
 5. чому коли заходиш в інстаграм пише не вдалося оновити стрічку?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. http://www.abtels.com.ua/2018/10/instagram-ne-onovyty-strichku.html
   написав статтю, але ще буду її оновлювати, бо чекаю відповіді супорта

   Видалити
 6. Я не можу підписатися на куристувачів що робити?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Можливо обмеження, якщо підписались за день на велику кількість користувачів,
   спробуйте зачекати 7 днів, якщо і далі не буде працювати функція, то потірбно писати в супорт

   Видалити
  2. спробуйте через веб версію, і відпишіть результат

   Видалити